בדרך לקולקציה ראשונה – הצעדים הראשונים של Mikita

בתאריך December 30, 2018

בדרך לקולקציה ראשונה – הצעדים הראשונים של Mikita

"נעים להכיר" - זה מה שבדרך כלל אומרים כשפוגשים מישהו בפעם הראשונה או נחשפים למיזם חדש ומרגש. אין ספק שחיכיתי לרגע הזה שבו אוכל לזרוק אל האוויר את צמד המילים הזה ולספר על כל מה שקורה כאן.

נעים להציג את Mikita, מותג אופנה חדש שמשמעותו ניצחון וכח ועבורי הוא כבר לגמרי חלק מהחיים. את Mikita הקמתי כי זיהיתי צורך פשוט באופנה שהיא קצת אחרת, ובעצם כמו של כולם. מצד אחד, פריטים שמתחשבים בכולם – גם במי שצריך ג'ינס עם רכיסה קלה יותר או חולצה שניתן ללבוש אותה גם ביד אחת. מצד שני, כאלו שלא מתפשרים על הסטייל – שיק אורבני, אלגנטי, יומיומי ומעורר מחמאות.

אחרי חודשים רבים של הכנות אשר כללו את תהליך עיצוב הקולקציה הראשונה, את העבודה מול ספקי הבדים המתאימים ואת התפירה, הייצור, הכנת התשתית לשיווק ויצירת המותג שיעטוף את הכל בהרבה תוכן – הגיע הזמן להשיק את Mikita.

אבל למה לך מותג אופנה עכשיו?

אולי כדאי שאציג את עצמי. שמי עינב בסר ואני זו שעומדת מאחורי Mikita.

החלטתי להקים את המותג אחרי לא מעט התלבטויות וחששות. אני אוהבת אופנה, אני מחוברת למה שקורה בעולם הזה ואני מקפידה כל הזמן ללמוד עוד ועוד, אבל לא באתי ממנו.

עם זאת, זיהיתי צורך וחיברתי אותו מיד לאהבה שלי לתחום. ראיתי מקום למותג שיספק פתרונות שונים לאנשים עם מוגבלויות אבל יהיה פתוח לכולם – לכל מי שרוצה להגדיר את עצמו לפי מי ומה שהוא, בלי מגבלות.

זו לא הפעם הראשונה שאני פוגשת את הקושי שנולד כשרוצים להיות חלק ממשהו אבל צריכים להתפשר. למשל, לחפש פריטי לבוש נוחים כשיש לך מוגבלות כלשהי בתנועה או בתחושה, או אפילו כשאת או אתה פשוט רוצים בגד נוח יותר, מחבק. מפגשים שונים בחיי נחקקו כנראה בזכרון שלי ונותרו שם – עד שנולד הרעיון להקים את Mikita.

כשהגיע הזמן הנכון, הלכתי על זה באומץ. דפיקות הלב שלי עדיין נוכחות בכל צעד.

אופנה נגישה היא אופנה לכולם

הקולקציה הראשונה שעליה עבדתי במשך חודשים ארוכים עם צוות של אנשים נפלאים יוצאת עכשיו לאור, אבל היא לא קולקציה רק לאנשים עם מוגבלויות – היא קולקציה לכולם.

זה אומר שיש בה פריטים רבים שמאפשרים לאנשים עם מוגבלויות להנות ממלתחה מגוונת, מסוודרים ועד ג'ינסים, מחולצות ועד חצאיות, שכולם נתפרו תוך מחשבה על אופנה נגישה. עם זאת, היה לי חשוב ש-Mikita תהיה מותג שיקי שמתאים לכולם. לכן, הפריטים מיועדים לכל מי שרוצה לגבש לעצמו סגנון אישי בלי הגבלות, לבנות מלתחה נוחה, נעימה ומלאה בסטייל.

בבלוג הזה, שזהו הפוסט הראשון מתוכו, אספר על מה שקורה ב-Mikita ועל הקולקציות שנולדות תוך כדי תנועה. על הקהל שנפגוש בדרך, על הפריטים שיספרו סיפור חדש ועל הדברים שחשובים לנו ומניעים אותי ואת הצוות של Mikita ליצור ולהתקדם.

אני מזמינה אותך להירשם לעדכונים, לעקוב אחר הבלוג ולהתאהב בפריט משלך.

באמת שנעים להכיר.  

 

חזור להתחלה