אופנה היא הזדמנות להגדיר את עצמנו, דרך צבע ובד, דרך סטייל אישי.

אופנה היא הזדמנות להיות אנחנו בדיוק כמו שאנחנו רוצים להיות.

אופנה היא הזכות להרגיש נפלא בכל מצב  – ופשוט להנות!

 

זהו המסר שבא מהבטן ושהוביל אותנו לחלום, לתכנן וליצור את הפריטים של Mikita - מותג אופנה שמאפשר לכל אחת ואחד להמציא לעצמו שפה אופנתית ומהנה ולשלוח לעולם מסר אישי דרך הבגדים.  

הפריטים שאנחנו מעצבים ותופרים תחת Mikita מתאימים לכל מי שאוהב אופנה אורבנית עכשווית, רוצה לבטא את הסטייל האישי שלו אבל מחפש חוויה אחרת, בה כל פריט שמונח על הגוף נוח ונעים ללבישה.

כדי ליצור את השפה הייחודית של Mikita, יצאנו למחקר בין בדים וטקסטורות, בין גזרות וצורות, בין טרנדים עיצוביים לתרגום מחודש שלהם. התוצאה היא קולקציה ראשונה של פריטים נגישים ונוחים, בעלי סטייל אורבני מדויק, שמתאים לכל מי שאוהבת ואוהב אופנה של כאן ועכשיו.

כל פריט מעוצב תוך הקפדה על תיפורים נוחים, גזרה המתאימה לאנשים עם מוגבלות ולנעזרים בכסא גלגלים ונתפר מבדים טבעיים ונושמים.

בעינינו, מותר וצריך להנות מאופנה בכל גיל, בכל צורה ובכל מצב. מותר להשתעשע ולשחק עם צבעים, בדים וגזרות וללבוש בכל יום בגד שעושה לנו טוב – מבפנים ומבחוץ.

 

קצת עליי

שמי עינב בסר, יזמית אופנה והרוח מאחורי "Mikita", מותג אופנה בתחילת הדרך ששמו מסמל ניצחון וכוח.

בעיניי, ניצחון הרוח על הקושי יכול להתבטא בדברים הכי קטנים וטובים בחיים שלנו, כמו צבע ובד וסגנון אישי.

זה לקום בבוקר ולהחליט שאנחנו מנצחים את השוני והקושי על ידי בחירות קטנות, שעושות לנו טוב, שגורמות לנו להרגיש חלק ממשהו – כמו ללבוש את החצאית הכי יפה בארון או את החולצה שכולם מחמיאים לנו עליה.

ב-Mikita יצרתי יחד עם צוות נפלא קולקציית פריטי לבוש שמיועדת לכולם – אך שמה דגש על נוחות ונועם עבור אנשים עם מוגבלויות, שלא תמיד מוצאים את הפריטים המתאימים להם בחנויות הבגדים הרגילות.

החוויה של התמודדות שונה וניצחון על הקושי מוכרת לי מתחנות שונות בחיים שלי.

מכל אחת מתחנות אלו, למדתי כי מאחורי כל אחד יש סיפור מיוחד, אבל יש גם רצון טבעי וברור להרגיש כמו כולם ולהיות מי שהוא רוצה להיות, בתוך החברה שמסביב.

בשנים האחרונות הרגשתי צורך אמיתי למצוא דרך חדשה להנגיש אופנה. רציתי לסייע גם למי שמתמודד באופן קבוע עם הקושי למצוא פריטי לבוש נוחים ונגישים, לבטא את עצמו דרך השפה האופנתית שלו ולחגוג יחד עם העולם, באופן הכי טבעי שיש, את הדבר הנפלא הזה שנקרא "להתלבש בסטייל".  

האהבה לעיצוב ולאופנה אמנם לא הייתה חלק מהמסע האישי והמקצועי שלי עד כה, אך היא חיכתה שם בסבלנות עד לרגע הנכון.

אחרי כמעט שנתיים של עבודה מרתקת, אני שמחה להציג בפניכם את הקולקציה הראשונה של Mikita. הקולקציה מוקדשת לסתיו-חורף 2019 ומאפשרת לכל אחת ואחד להרגיש נפלא, לבטא את עצמו ולהגדיר בדיוק מי הוא ומי מתחשק לו להיות, דרך הבגדים.  

 

 

 

חזור להתחלה