אספקה ומשלוחים

הפריטים שרכשת יישלחו אלייך בהתאם לבחירתך:

  1. דואר רשום חינם 
  2. שליח עד הבית בעלות של 30 ש"ח.

משלוח באמצעות שליח

השליחויות מתבצעות בימים א'-ה' בשעות 08:00-17:00, זמן אספקה בין 3 – 4 ימי עסקים מיום ההזמנה.

משלוחים המיועדים להפצה באזורים חריגים יופצו עד 5 ימי עסקים.

מומלץ להזין בעת הקנייה כתובת בה יהיה מישהו במהלך השעות האלה. וודאו כי מספר הטלפון שמסרתם בעת הקנייה מעודכן, על מנת שחברת השליחויות תוכל לתאם מולך את השליחות.

השליחויות מתבצעות על ידי חברת שילוח חיצוניות, ולכן אנו לא אחראים על עיכובים הקשורים בחברות השילוח. יחד עם זאת, בכל בעיה ניתן ליצור עמנו קשר בדוא"ל info@mikitafashion.com או בטלפון 054-3006218.

כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת החבילה שבה תימצא/י לאורך היום (מקום העבודה למשל). במידה וחברת השליחויות אינה מגיעה לישוב שציינת בכתובתך, נשלח אליך את ההזמנה בדואר רשום ללא עלות.

משלוח בדואר רשום

משלוח בדואר רשום באמצעות דואר ישראל – זמן אספקה עד 14 ימי עסקים.

עם הגעת החבילה לסניף הדואר הקרוב לביתך, תקבל/י הודעה לאיסוף החבילה מהסניף. זמן השילוח תלוי בדואר ישראל.

הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה ושנובעים מכוח עליון, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

 החלפות או החזרות

ניתן להחליף או להחזיר אלינו מוצר, כל עוד לא נעשה בו שימוש או נגרם לו נזק עד 14 יום מיום קבלת המוצר (ובקשר עם צרכן שהוא אדם עם מוגבלות, כמשמעו בחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות התשנ"ח – 1998 – בתוך ארבע חודשים, בהתקיים התנאים הקבועים בחוק). על המוצר להיות מוחזר באריזתו המקורית עם תוית המוצר המקורית מחוברת אליו ומבלי שנעשה בו שימוש.

אם ברצונך להחליף או להחזיר פריט, שלחו לנו הודעה עד 24 שעות מיום קבלתו באמצעות דוא"ל info@mikitafashion.com או בטלפון 054-3006218. ציינו את מספר ההזמנה, המוצר ברצונך להחליף או להחזיר וסיבת ההחלפה או ההחזרה. ללא הודעה, לא תתאפשר החלפה או החזרה.

על מנת להחזיר מוצר, יש לשלוח אותו לכתובת הבאה: "מיקיטה", רחוב אליהו בית צורי 2/46 תל אביב. עלות המשלוח היא על חשבון הלקוח ואינה ניתנת להחזר.

עבור מוצרים שהוחזרו כמוזכר לעיל, יינתן זיכוי כספי במלוא גובה החיוב ולמעט דמי המשלוח ודמי ביטול בגובה 5% או 100 ₪, הנמוך מביניהם.

הזיכוי הכספי יינתן תוך 14 יום ממועד קבלת המוצר בחברה ויבוצע באותם תנאים בהם העסקה חויבה ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה.

לא ניתן להחליף או להחזיר שוברי מתנה.

*מוצר שנקנה במבצע (Sale) ניתן להחזרה תמורת החזר כספי עד 7 ימי עסקים מיום קבלתו.

חזור להתחלה